•  року
  • --
  • :
  • --
menu
< Попередня новина

12.07.2022 12:52 - давність новини: 31 дн.

Лісгосп придбав новий пожежний автомобіль для здійснення патрулювання державного лісового фонду

Ще до початку активного російського військового вторгення ДП "Вищедубечанський лісгосп" було заплановано за кошти, отримані в результаті власно комерційної діяльності (не за рахунок коштів Державного бюджету) здійснити покращення матеріально-технічної бази лісової пожежної станції, зокрема оновити техніку для гасіння лісових пожеж.
З цією метою ще у 2021 було замовлено виготовлення спеціального лісопатрульного пожежного автомобіля з відповідним, необхідним устаткуванням. 
Наявність такого авто зробить наших борців із вогнем більш мобільними, завдяки йому локалізувати та загасити загоряння можна якнайшвидше.
Автомобіль призначений для патрулювання та гасіння лісових та лісопаркових насаджень та служить для доставки на місце проведення робіт, дорогами низької якості та бездоріжжям, екіпажу, засобів пожежогасіння, пожежно-технічного та спеціального обладнання, має можливість гасіння пожеж як водою з цистерни, так із відкритої водойми або сторонньої ємності, і стволами.
Незважаючи на труднощі, пов'язані із введенням воєнного стану та військовими діями сторони змогли виконати умови виготовлення, поставки та оплати даного автомобіля і тепер він буде активно використовуватись для здійснення протипожежного пожежного захисту на території діяльності підприємства.

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(іншу картинку)