•  року
  • --
  • :
  • --
menu
< Попередня новина

28.12.2017 09:38 - давність новини: 269 дн.
Категорія: Загальні новини

ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ТЕХНІЧНОЇ РАДИ

Днями у приміщенні ДП «Вищедубечанський лісгосп» під керівництвом директора лісгоспу Михайла Головецького відбулося розширене засідання технічної ради лісгоспу, участь в якому взяли головні спеціалісти, начальник цеху переробки деревини, інженерний склад підприємства, лісничі.

Під час технічної ради було обговорено стан лісового насінництва на підприємстві, що полягає у раціональному використані генетичного потенціалу високопродуктивних насаджень головних лісоутворюючих порід та забезпечення лісокультурного виробництва високоякісним посівним (садивним) матеріалом з цінними спадковими властивостями та є одним із основних завдань лісівників.

Основою розвитку лісового насінництва для переведення його на сортову основу та припинення безконтрольного використання насіння невідомого походження є ефективне ведення наявних та створення нових об’єктів постійної лісонасінневої бази.

Так, на підприємстві станом на кінець 2017 року на обліку перебувають 5,8га новостворених (не атестованих) лісонасінних плантацій та проводяться роботи щодо формування клонової лісонасінної плантації сосни звичайної на площі 10,0га.

ДП «Вищедубечанський лісгосп» впродовж 2017 року заготовлено необхідну кількість висоякісного насіння в кількості – 6152кг (148% до плану). Посівні якості перевіреного насіння 1 та 2 класу становить – 100%, що свідчить про дотримання вимог правил заготівлі, переробки та зберігання насіння у відповідності до встановлених вимог.

Також було обговорено  стан роботи з правового забезпечення підприємства.

Юридична служба підприємства, відповідно до покладених на них завдань постійно проводить юридичну експертизу проектів актів та інших документів та погоджує (візує) їх. У разі виявлення невідповідності проекту акта чи іншого документа вимогам законодавства подає зацікавленому структурному підрозділу вмотивовані пропозиції щодо приведення його у відповідність до норм чинного  законодавства.

Особливої уваги з боку юридичної служби  потребує стан роботи з дебіторами, стан дебіторської заборгованості за термінами утворення, наявність простроченої та списаної дебіторської заборгованості

Загалом станом на 01.12.2017р. в провадженні судів усіх інстанцій знаходиться 30 судових справ, з яких 26 судових справ (87% від загальної кількості судових проваджень) щодо повернення земельних ділянок з чужого незаконного володіння.

На кінець технічної ради директор лісгоспу Михайло Головецький привітав усіх присутніх із прийдешніми святами та подякував колективу за плідну роботу протягом року.

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(іншу картинку)