•  року
  • --
  • :
  • --
menu

Розвиток лісової інфраструктури

Район розташування лісгоспу характеризується добре розвинутою мережею шляхів транспорту загального користування. Основними транспортними магістралями в зоні діяльності лісгоспу є регіональна автомобільна дорога Київ-Вишгород-Десна-Чернігів (Р.69) загальною протяжністю 51 км.Ця дорога перетинає територію лісгоспу з півдня на північ і зв'язує майже всі населенні пункти. Вздовж берега Київського водосховища проходить бетонна дорога протяжністю 45км. Асфальтна дорога протяжністю 7 км. зв'язує с. Лебедівку з дорогою обласного значення.

 

Протяжність лісогосподарських доріг на території лісгоспу складає 516,1 км., із них з твердим покриттям 103,0 км.Загальна протяжність шляхів транспорту за нормативами на 1000 га складає 40 км., а ступінь забезпеченості відповідно до нормативів - 42 %.

 

За минулий реввізійний період було збудовано 4 км. лісових доріг та капітально відремонтовано 5 км., що поліпшило умови лісоексплуатації в прилеглих до них кварталах, використання їх в рекреаційно-оздоровчих цілях, поліпшенню охорони і захисту лісів.

 

На даний ревізійний період проектується побудувати 4,3 км. доріг.