•  року
  • --
  • :
  • --
menu

Загальна інформація про результати роботи підприємства

ПІДСУМКИ РОБОТИ ПІДПРИЄМСТВА ЗА 2021 РІК

Не дивлячись на те, що штат підприємства налічує 88 чоловік, у 2021 році було здійснено великий обсяг лісогосподарських робіт та завершено рік з високими економічними показниками.

Так, за минулий рік лісгоспом заготовлено 112,2 тис. м3 ліквідної деревини, в тому числі від рубок головного користування 9,7 тис.м3 та 102,5тис. м3  від рубок формування та оздоровлення лісів.

Обсяг реалізованої продукції становить 204,7 млн. грн, в тому числі від експорту - 79,6 млн. грн. та внутрішнього ринку – 125,1 млн. грн. відповідно.

За 2021 рік державним підприємством своєчасно сплачено до державного та місцевих бюджетів 47,4 млн. грн, в тому числі єдиного соціального внеску 11,1 млн. грн. За спеціальне використання лісових ресурсів - 6,7 млн. грн рентної плати, з них до державного бюджету - 2,3 млн. грн. та до місцевого бюджету - 4,4 млн. грн.

З метою поліпшення якісного складу лісів та збереження насаджень в належному санітарному стані протягом 2021 року було проведено рубки формування і оздоровлення лісів на площі 2976 га, в тому числі в молодняках – 288 га.

Для попередження виникнення та розповсюдження лісових пожеж 2021 року влаштовано 108 км протипожежних мінералізованих смуг та проведено догляд 366 км за вже існуючими мінсмугами, активно використовувалась телевізійна система відео-нагляду за лісовими масивами та проведення рейдів, завдяки чому у минулому році було своєчасно локалізовано 6 лісових пожеж, загальна площа яких склала 0,13 га.

2021 рік був активний і в сфері лісовідновлення, яке у нашому лісгоспі було проведено шляхом посадки лісових культур на площі 102,3 га та природного поновлення на площі 27,3 га. Також здійснено догляди за лісовими культурами на площі 2883 га, що на 528 га більше, ніж попереднього року.

В лісгоспі функціонує шкільне лісництво на базі опорного загальноосвітнього навчального закладу  Жукинська ЗОШ І-ІІІ ступенів, яке  в 2021 році стало  призером обласних конкурсів серед шкільних лісництв області.

В минулому році, як і щороку пройшла Акція «Створюємо ліси разом» із висадки зелених насаджень, яка стала доброю  традицією у лісівників та всіх небайдужих, хто любить ліс, вболіває за збереження та примноження природи рідного краю. Паралельно з цією Акцією лісгосп долучився до президентської програми «Зелена країна», в рамках якої було висаджено близько 7 га лісових культур.