•  року
  • --
  • :
  • --
menu

Декларація про дотримання Принципів та Критеріїв лісової сертифікації FSC ДП «Вищедубечанське лісове господарство» FSC®

Державне підприємство «Вищедубечанське лісове господарство» підпорядковане Київському обласному та по м. Києву управлінню лісового та мисливського господарства.

           Поштова адреса лісгоспу: 07342, в. Київська1, с.Пірнове Вишгородського р-ну Київська область, (050) 370-00-79.

 

           Визнаючи, що метою лісової сертифікації є забезпечення економічно ефективного, економічно збалансованого і соціально відповідального ведення лісового господарства на основі міжнародних стандартів FSC.

           Колектив підприємства усвідомлює сучасні вимоги до лісового господарства, яке повинно здійснюватись з метою задоволення матеріальних та духовних потреб теперішніх і майбутніх поколінь без зниження еколого- економічного потенціалу.

           Дотримуючись норм Законів України «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про тваринний світ», «Про рослинний світ», «Про природно-заповідний фонд», «Про національну екологічну мережу», міжнародних конвенцій, нормативно-правових актів України з питань ведення лісового господарства та охорони навколишнього природного середовища.

            Керуючись нормами Лісового кодексу України, зокрема статею 56 «Лісова сертифікація».

              Визнаючи: необхідність збереження біорізноманіття в лісах, середовища існування видів тварин і рослин, які є рідкісними та знаходяться під загрозою знищення, дотримання інтересів працівників лісового господарства і членів їх сімей, місцевих громад, сталого економічного розвитку підприємства і лісових територій ДП «Вищедубечанський лісгосп» бере на себе зобов’язання дотримуватись всіх принципів  і критеріїв сертифікації лісів за системою FSC.

 

Директор лісгоспу                                                              Головецький М.П.

План лісоуправління

Моніторинг звіт для громадськості